team

Pasfoto Leerkracht
Alois de Munck werkt van maandag t/m vrijdag in groep 5/6

ademunck@radarscholen.nu

Carine Francke-Holmes werkt van maandag t/m woensdag in groep 3/4, en op donderdag als IB- er

cfrancke@radarscholen.nu

Carolien Boot werkt van maandag t/m vrijdag in groep 1-2

cboot@radarscholen.nu

Cindy te Ronde werkt als directeur op maandag, dinsdag en donderdag.

info@cbs-onderdewieken.nl

Jeanine Verhoek werkt van dinsdag- tot vrijdagochtend in groep 5

jverhoek@radarscholen.nu

Margree van Vliet werkt op maandag en dinsdag in groep 5

mvandervliet@radarascholen.nu

Marja Geldof werkt als onderwijsassistent van maandag t/m woensdag.

mgeldof@radarscholen.nu

Onderwijsondersteuner Karin werkt van woensdag t/m vrijdag
Ruth Deurloo werkt op donderdag en vrijdag in groep 3/4

rdeurloo@radarscholen.nu

Stephanie Davidse werkt van maandag t/m vrijdag in groep 7/8

sdavidse@radarscholen.nu